• Головна
  • Через чернівецький кордон хотіли перевезти підроблене «VERSACE» з Туреччини
10:00, 22 березня 2017 р.

Через чернівецький кордон хотіли перевезти підроблене «VERSACE» з Туреччини

Через чернівецький кордон хотіли перевезти підроблене «VERSACE» з Туреччини

На митному пості «Вадул-Сірет» правоохоронці виявили фальсифікат.

Про це повідомляють у Державній фіскальній службі України.

Оглянувши вантаж «білизна постільна, кухонна, для ванн», який везли з Туреччини, митники виявили 570 комплектів махрових рушників та 52 комплекти скатертин з серветками з натуральних тканин та вишивкою. Товар містив логотип відомого бренду «VERSACE» з ознаками фальсифікації.

Враховуючи факт порушення прав інтелектуальної власності компанії «GianniVersaceS.p.A.», які охороняються відповідно до міжнародних реєстрацій товарних знаків, було прийнято рішення про супровід транспортного засобу з вантажем до митниці призначення (Хмельницька митниця ДФС) та присутність співробітників Міжрегіональної митниці ДФС при проведенні митного контролю та митного оформлення зазначеного товару.

Митники переконалися, що затриманий товар є контрафактним. За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.476 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією товарів, що переміщуються з порушенням права інтелектуальної власності.

Представник правовласника зображувального знаку для товарів і послуг «VERSACE» заявив, що завдяки професійним діям працівників Міжрегіональної митниці ДФС упереджено нанесення компанії «GianniVersaceS.p.A.» збитків на суму майже 124 тис. євро, 

#Туреччина #«VERSACE» #підробка #митники #Чернівці
Оголошення
live comments feed...