• Головна
  • В окупованому Криму успішно "процвітає" бізнес нардепа з Буковини
09:00, 22 березня 2017 р.

В окупованому Криму успішно "процвітає" бізнес нардепа з Буковини

 В окупованому Криму успішно "процвітає" бізнес нардепа з Буковини

Як з'ясувалося, немалий бізнес на окупованих територіях має народний депутат з Буковини Максим Бурбак.

Більшість бізнес-проектів Максим Бурбак оформляє на дружину і батька, а ось у Олексія Бурбака бізнес оформлений на… тещу, пише видання "Чернівці Таймс".

Отже знайомтесь, успішне кримське підприємство ТОВ «Скай Плаза». Список засновників просто вражає.

Юрій Грищенко – двічі був помічником нардепа Андрія Іванчука , який зараз є заступником фракції «Народний фронт» та правою рукою Яценюка.

Леонід Мельников – депутат Чернівецької міськради минулого скликання від «Народного фронту».

Юрій Бурбак  – батько братів Бурбаків

Андрій Равлюк – людина із бізнес-імперії Бурбака, колишній директор «Скай Плази», ТОВ «Флеш» в Криму та «Фінтрасту» (Чернівецьке підприємство тісно пов’язане з діяльністю ПАТ «Гравітон» та Бурбаками). Тепер Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у м. Києві

Керівником же значилась Борисова Ольга Іванівна, вона є тещею Олексія Бурбака.

Після перереєстрації згідно російського законодавства, тільки Ольга Борисова значиться в засновниках ТОВ «Скай Плаза» з статутним капіталом 66 мільйонів російських рублів. За інформацією з офіційних джерел, фірма у 2015 році отримала прибуток понад 4 мільйони.

Найголоснішим проектом Ялтинської «Скай Плази» було масштабне будівництво 26-поверхового готелю, але на сьогодні цей проект і досі не реалізований, а кінотеатр, на місці якого мала вирости висотка, зараз здають в оренду.

На Ольгу Борисову оформлена ще одна фірма, – Сімферопольська «Керуюча команія «Россбан Консалтинг-Крим». Тут вона є співвласником компанії разом з росіянином Андрієм Оксьоновим .

А ось керівником тут і досі значиться буковинець Олександр Колісник , директор вже згаданого чернівецького «Фінтрасту». Цікавим є той факт, як приховували власників цього підприємства з роками. До 2010 року ТОВ «Фінтраст» володіли Юрій та Олена Бурбаки, батьки Максима та Олексія Бурбаків . У 2010 році його переоформили на чоловіка Лідії Лещової, вона є тіткою Арсенія Яценюка, а згодом вже оформили на Андрія Яцюка, а директором призначили Олександра Колісника . Яцюк також є співвласником юридичної компанії «Фактор права» спільно з екс-депутатами міськради від «Народного фронту» Юрієм Ватаманюком та Леонідом Мельниковим .

Це лише поверховий аналіз доступних в мережі даних, реальні масштаби бізнесу Бурбаків у Криму наразі невідомі, оскільки ледь не щороку вони переоформлюють фірми на підставних осіб або осіб з їх кола. Так само, звичайно ж, все відбувається і в Чернівцях, але це вже тема окремого матеріалу.

#КримБурбакбізнес
Оголошення
live comments feed...