• Головна
  • На Буковині "свободівці" обіцяють влаштувати перевізникам акцію протесту
12:00, 23 березня 2017 р.

На Буковині "свободівці" обіцяють влаштувати перевізникам акцію протесту

На Буковині "свободівці" обіцяють влаштувати перевізникам акцію протесту

На Буковині Новоселицька районна організація ВО " Свобода " заявила про проведення акції з блокування руху автобусів на маршруті Новоселиця-Чернівці через численні порушення з боку перевізника. 

Про це інформує " Район.інфо ".

Головною претензією називали необґрунтовані ціни на проїзд (беручи за проїзд 23 грн. з розрахунку відстані Новоселиця-Калинівський ринок через Садгору – понад 30 км) реально перевізники їдуть через " старий міст " , скорочуючи таким чином відстань. Крім того в провину " монополісту " ставили хронічне недотримання графіку, попри багаторічні умовляння чітко його виконувати, порушення прав пасажирів через невидачу квитків і оплату проїзду не до поїздки, а після неї, порушення правил перевезення через переповненість автобусів " стоячими " пасажирами, непродуманий графік початку і завершення руху. Тобто те, про що говорилося десятки, якщо не сотні разів, але безрезультатно.

З цього приводу відбулася зустріч у Новоселицькій РДА керівництва району, перевізників і активісті.

" Свобода " знайшла палкого прибічника в особі голови райради Д. Вакарюка, котрий досить жорстко підтримав вимоги, навіть пообіцяв " психологічну " війну перевізнику, якщо не буде порядку.

Всі присутні звернулись до представників " Свободи " з проханням відмінити пікет, бо, мовляв, замість зробити погано перевізнику, вони перешкоджатимуть пасажирам доїхати до місця призначення, що може спричинити конфлікт, який нічого не дасть.

Такгож вирішили створили робочу групу для вивчення інших питань, зокрема створення додаткового маршруту, чи двох паралельних – до Калинівського ринку і на " Гравітон " , звідки їдуть всі автобуси і тролейбуси по Чернівцям і встановити адекватну ціну на " некалинівські рейси " .

Керівник перевізника " НовТрансАвто " претензії сприймав, апелював до існуючих правил і людського фактору, до тарифів і цін та інших проблем, зокрема відсутності в Новоселиці місця для будівництва автостанції тощо. В результаті комісія, до складу якої увійшли представники всіх присутніх структур, повинні розібратись в ситуації, розробити пропозиції щодо нових маршрутів, а головне, як вважають представники " Свободи " , домогтися хоч якихось кроків назустріч з боку перевізника. Інакше – пікет.

#протест #перевізники #акція
Оголошення
live comments feed...