• Головна
  • «Палять та їздять з відчиненими дверима»: чернівчани скаржаться на водіїв маршруток
18:00, 23 березня 2017 р.

«Палять та їздять з відчиненими дверима»: чернівчани скаржаться на водіїв маршруток

«Палять та їздять з відчиненими дверима»: чернівчани скаржаться на водіїв маршруток

Скарг від чернівецьких пасажирів побільшало після того, як перевізники захотіли підвищити вартість проїзду у міських маршрутках.

Найчастіше водії чернівецьких маршруток порушують заборону продажу квитків під час руху транспорту, розмовляють за кермом по мобільному телефону або палять у салоні. Окрім цього, вони нехтують правилами посадки та висадки пасажирів.

Також чернівчани скаржаться на поганий стан транспорту. Є такі маршрутки у Чернівцях, у яких двері хитаються і пасажири бояться біля них стояти, щоб під час руху не вилетіти разом з ними на проїжджу частину. У Чернівцях достатньо також водіїв, які починають рухатися з відкритими дверима, одночасно розмовляючи по телефону.

На кількох маршрутках водії не видають квитки: возять їх поряд із зібраними грошима і можуть «розщедритись» на вимогу пасажира.

За словами в.о. голови Асоціації перевізників Чернівців Миколи Альботи, пасажир сам повинен контролювати процес отримання квитка, бо за безбілетний проїзд саме він несе відповідальність. Окрім цього, квиток зможе захистити пасажира під час, не дай Боже, аварії, пише molbuk.ua.

#Чернівці #маршрутки #скарги
Оголошення
live comments feed...