• Головна
  • Євросоюз дає 14 мільйонів євро, аби на Буковині створили Міжнародний навчальний центр для студентів
09:00, 24 березня 2017 р.

Євросоюз дає 14 мільйонів євро, аби на Буковині створили Міжнародний навчальний центр для студентів

Євросоюз дає 14 мільйонів євро, аби на Буковині створили Міжнародний навчальний центр для студентів

Міжнародний навчальний центр для студентів з усієї Європи створять на базі споруд колишнього військового містечка " Памір " , що на горі Томнатик на Путильщині. Облаштування навчального центру розпочнуть уже в цьому році.

Як інформує "Молодий буковинець", кулеподібні споруди "Паміру" хочуть передати на баланс Національного природного парку " Черемоський ".

Василь Мельник, директор Національного природного парку " Черемоський " розповідає, що залишилося лише отримати ствердне рішення від депутатів Путильської райради. На сесії вони прийматимуть рішення про передачу споруд " Паміру " на баланс парку.

У спорудах колишнього військового містечка працівники природного парку планують розмістити міжнародний навчальний центр для студентів.

"Тут будуть не лише аудиторії для практичних занять. На " Памірі " облаштуємо готель, ресторан. Будуть усі зручності для навчання та відпочинку" - каже В. Мельник.

"Оскільки на території парку ростуть шість видів рідкісних рослин, яких не зустріти ніде в Європі, гроші на облаштування центру виділяє Євросоюз. Це 14 мільйонів євро, які ми отримаємо через міністерство екології. Займатимуться тут студенти з усіх країн Європи" - зауважив директорНаціонального природного парку.

#Євросоюз #гроші #навчальний_центр
Оголошення
live comments feed...