• Головна
  • Мер Чернівців розповів, як у бюджеті міста виник залишок у сумі 230 мільйонів гривень
10:00, 24 березня 2017 р.

Мер Чернівців розповів, як у бюджеті міста виник залишок у сумі 230 мільйонів гривень

Мер Чернівців розповів, як у бюджеті міста виник залишок у сумі 230 мільйонів гривень

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук пояснив, чому в бюджеті виник залишок в сумі майже 230 мільйонів гривень. Як говорить мер, залишок з'являвся і раніше, тому це його не можна розцінювати як неефективне використання бюджетних коштів.

Про це він розповів вчора на обговоренні розподілу надлишкових коштів міського бюджету.

"Під час планування міського бюджету за рік ставляться одні завдання. Але протягом року вони змінюються. По якихось об’єктах виникають непередбачувані ситуації", - розповів міський голова.

"Основні джерела формування цього залишку коштів, це майже 77 мільйонів від перевиконання бюджету, які утворилися за останні місяці, це грудень, листопад, жовтень, коли вже не було можливості їх розподіляти, провести тендерні процедури", - зазначив Каспрук.

Частину залишкових коштів склало пролобіювання народними депутатами виділення грошей з державного бюджету на будівництво дитсадка у Ленківцях та закупівлю техніки в аеропорт. Також за державні гроші будуватимуть мережі в новому житловому масиві в районі вулиці Лукіяновича.

"Завдяки використанню системи ProZorro ми зекономили майже 12,5 мільйона гривень. Це ті кошти, які були закладені в бюджет, але завдяки проведенню тендерних процедур, конкуренції, цю суму ми зекономили", - додав Каспрук.

#гроші #Каспрук #залишок
Оголошення
live comments feed...