• Головна
  • Стало відомо кому в Чернівцях роздали безкоштовні квартири
16:30, 24 березня 2017 р.

Стало відомо кому в Чернівцях роздали безкоштовні квартири

Стало відомо кому в Чернівцях роздали  безкоштовні квартири

У відповідь на запит щодо того, хто отримував ордери на житлові чи нежитлові приміщення у 2015-2016 роках у Чернівцях, у міській раді повідомили, що “виконавчим комітетом були прийняті рішення про видачу 32 ордерів на житлову площу”.

І надали таблицю зі вказаними ПІБ осіб, які отримали ордери, та посилання на відповідне рішення виконкому, пише видання "Ні корупції".

У 2016 році в Чернівецькій області прийнято в експлуатацію 221,6 тисячі метрів квадратних загальної площі житла, з яких за рахунок будівництва нових житлових будинків – 200,3 тисячі, за рахунок розширення та реконструкції існуючих – 21,3 тисячі. Порівняно з 2015р. загальна площа прийнятого в експлуатацію житла зменшилась на 42,0%. Однак у Чернівцях обсяги прийнятого в експлуатацію житла збільшились на 7,7%. (Відповідно до даних Управління статистики в Чернівецькій області).

Отож, протягом 2015-2016 років квартири отримали 34 особи. 23 квартири роздали в 2015 році, а в 2016 — лишень 11. І це при тому, що обсяги будівництва житла в Чернівцях зросли.

Найбільше - сім квартири - отрималиосвітяни, по шість —родичізагиблих в АТО тачиновникиінших органів влади, судді, п ' ять — пільговики , чотири — працівники Чернівецької міської ради і по три — працівники ЖРЕПів та невідомі особи або такі, щодо яких важко чітко ідентифікувати підстави отримання ордеру на житло . Ордери отримали 15 чоловіків і 19 жінок. У рішеннях виконкому щодо деяких осіб не вказується номер у черзі або ж чіткі підстави надання житла.

#квартирибезкоштовноордери
Оголошення
live comments feed...