• Головна
  • У Чернівецькій області для пацієнтів створять "червоні списки"
17:00, 27 березня 2017 р.

У Чернівецькій області для пацієнтів створять "червоні списки"

У Чернівецькій області для пацієнтів створять "червоні списки"

Список усіх мешканців сіл та міст на Буковині формують медичні працівники. Зокрема, вони здійснюють подвірні обходи, де записують кількість мешканців у будинку, питають їхні паспортні дані, ідентифікаційний код.

Про це повідомляє Район-інфо .

- З 1 липня 2017 року в Міністерстві охорони здоров’я України формується департамент національної служби здоров’я України, представництва якого будуть в усіх регіонах, - розповів головний лікар центру первинної медико-санітарної В’ячеслав Бежан.- Сьогодні медицина розпорошена – сільські ради чи ради громад не можуть керувати галуззю. Тож дійшли висновку, що потрібна вертикаль керування охороною здоров’я, зокрема, первинна ланка буде підпорядкована Службі здоров’я, яка матиме потужне централізоване фінансування і розподілятиме кошти відповідно до кількості пацієнтів у тому чи іншому регіоні. Саме для того, щоб чітко знати кількість населення, вікове розподілення, а отже – суми коштів, необхідно зробити реєстр.

" Дуже часто в будинку чи квартирі проживають більше чи менше людей, аніж зареєстровано. Тому потрібна реальна база, яка дає повну картину, - зауважив В. Бежан. - Зараз ми повинні скласти ці списки, узгодити їх з органами місцевої влади і направити в Київ. Це ми формуємо " червоний список " , тобто, загальний список людей, а вже з 1 липня – маємо розпочати складати угоду про обслуговування з тим чи іншим лікарем і створити, так звані " зелені списки " пацієнтів, які реально обслуговуються у певного лікаря " .

Згодом усі дані занесуть до загальної електронної бази.

#реєстрація #списки #медицина
Оголошення
live comments feed...