
17:30, 29 березня 2017 р.
Каспрук розповів, чому у Чернівцях завершують опалювальний сезон

У нашому місті завершують опалювальний сезон через сприятливі погодні умови та задля уникнення зайвого навантаження на чернівчан.
«Вчора відбулася селекторна нарада по всіх регіонах з приводу відключення опалення. Після цього ми прийняли рішення про припинення з 1 квітня опалювального сезону. Є розуміння, що при такому температурному режимі чернівецькі котельні працюють неефективно, а рахунки чернівчанам будуть і надалі проходити. Тому опалення незабаром відключать.
Окрім цього, через поганий рівень оплати за теплопостачання місту доведеться надавати комунальному підприємству фінансову допомогу. Рівень платежів критично низький – менше 50%, тому нам треба і погасити борг перед «Чернівцігаз», і виділити певну суму для самого підприємства», - підсумував Каспрук на брифінгу, пише 0372.ua.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
14:08
Вчора
11:59
Вчора
10:39
Вчора
09:43
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:34, 3 березня
15:36, 11 березня
73
15:36, 11 березня
61
18:46, 5 березня
2
15:36, 11 березня
27
Коментарі