• Головна
  • СБУ викрила антиукраїнську організацію, якою керували із Москви (АУДІО)
20:00, 29 березня 2017 р.

СБУ викрила антиукраїнську організацію, якою керували із Москви (АУДІО)

 СБУ викрила антиукраїнську організацію, якою керували із Москви (АУДІО)

На Буковині співробітники Служби Безпеки припинили діяльність рейкової громадської організації «Захист прав національних меншин», засновники якої за російські гроші проводили антиукраїнську пропаганду.

Правоохоронці задокументували, що за вказівкою Кремля керівники фейкової організації популяризували гасла та ідеї «галицького сепаратизму». Пропагандисти поширювали матеріали із закликами до економічного та політичного відокремлення західноукраїнських областей. Голова цієї установи відкрито у ЗМІ підтримував терористичні організації «Л-ДНР» та антиукраїнську політику РФ на міжнародній арені.

У рамках кримінального впровадження силовики вилучили комп’ютерну техніку, на якій зберігалося листування з антиукраїнськими елементами: ініціатором створення «Бесарабської народної ради» Артемом Бузилою, який переховується від правосуддя та активно спілкується з радником президента РФ Владиславом Сурковим.

Керівники цієї організації планували створити картинку для телебачення про начебто утиснення нацменшин в Україні та необхідність розширення їх прав. Окрім цього, у куратора організації були виявлені гроші в іноземній валюті, які він отримав з Москви на фінансування антиукраїнської діяльності, пише прес-служба СБУ.

Варто відзначити, що мова йде про одіозного політолога Олега Хавича, якого нещодавно затримували у Чернівцях.

#Чернівці #СБУ #сепаратизм
Оголошення
live comments feed...