• Головна
  • Стало відомо, скільки можуть виділити коштів з держбюджету на чернівецький аеропорт
09:00, 30 березня 2017 р.

Стало відомо, скільки можуть виділити коштів з держбюджету на чернівецький аеропорт

Стало відомо, скільки можуть виділити коштів з держбюджету на чернівецький аеропорт

Міжнародний аеропорт "Чернівці" може отримати близько 75 мільйонів гривень з державного бюджету для реконструкції злітно-посадкової смуги.

Про це інформує міський голова Олексій Каспрук.

"Завтра, 30 березня, у Чернівцях буде заступник міністра інфраструктури. Ми зустрічалися з ним у Києві на нараді. Там повідомляли, що є кошти державного бюджету на реконструкцію аеропортів України. За попередньою домовленістю чернівецький аеропорт може отримати приблизно 75 мільйонів державного бюджету для реконструкції злітної смуги " , - розповів Каспрук.

"Ми вже зробили ремонт злітної смуги, який дозволяє нам приймати літаки. Але для того, щоби ми могли приймати літаки більшої ваги, а відповідно, вартість квитків була меншою, нам потрібно наростити смугу і продовжити її. Держава готова це фінансувати, але нам за кошти міського бюджету потрібно вкласти три мільйона гривень на виконання проектних робіт. Просити гроші у держави ми зможемо тоді, коли у нас на руках буде проект реконструкції", - додав він.

Також мер повідомив, що на летовищі потрібно закінчити ремонт світло-сигнальної системи. У неї було вкладено 12 мільйонів гривень.

Також потрібно докласти ще три мільйони гривень, щоби вона могла запрацювати повною мірою і була сертифікованою. Інакше аеропорт може втратити можливість працювати у нічний час.

#ремонт #Каспрук #аеропорт
Оголошення
live comments feed...