• Головна
  • Буковинські бізнесмени позбулися ліцензій на алкоголь та тютюнові вироби
15:00, 30 березня 2017 р.

Буковинські бізнесмени позбулися ліцензій на алкоголь та тютюнові вироби

Буковинські бізнесмени позбулися ліцензій на алкоголь та тютюнові вироби

За два місяці цього року фіскальна служба за порушення законодавчих норм анулювала 97 ліцензій на право продажу алкоголю та 60 ліцензій на право реалізації тютюну.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Упродовж січня – лютого 2017 року суб’єкти господарювання нашого краю отримали 669 ліцензій, з них 371 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольних напоїв та 298 – тютюнових виробів. За ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети Чернівецької області отримали 2,1 млн. грн.

На початок березня в області нараховувалося 4826 діючих ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що належать 2132 платникам. 

Загалом, в рамках виконання заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, у січні - лютому 2017 року проведено 35 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

Серед найбільш поширених порушень зафіксованих на теренах нашого краю є роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін, безліцензійна торгівля ними, зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку.

Також за результатами проведених перевірок застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 0,9 млн. грн. Складено 88 адміністративних протоколів на загальну суму 1,9 млн.грн. Зареєстровано 4 кримінальних провадження за статтею 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Припинено діяльність 2-х незаконних виробництв підакцизних товарів. Вилучено підакцизних товарів на загальну суму 10,3 млн.грн.

#бізнес #ліцензії #Буковина
Оголошення
live comments feed...