• Головна
  • Мер не звільнить Мартинюка, бо це протизаконно
16:30, 30 березня 2017 р.

Мер не звільнить Мартинюка, бо це протизаконно

Мер не звільнить Мартинюка, бо це протизаконно

Начальник управління освіти Чернівецької міськради приступив до виконання обов’язків.

Після того як депутати проголосували сьогодні вранці за протокольне рішення: рекомендувати звільнити з посади начальника управління освіти міськради Чернівців Сергія Мартинюка, мер зазначив, що наразі немає підстав для звільнення.

– Депутати можуть голосувати за все, що завгодно, - зазначивміський голова Чернівців Олексій Каспрук.– Але є трудовий кодекс, є закон і рішення ухвалюю я. Бо як посадова особа повинен діяти відповідно до чинного законодавства. Оцінка депутатського корпусу – такої статті у кодексі немає. Захоче Мартинюк напише заяву сам, не захоче, я матиму підставу.

«Той випадок, що відбувся в управлінні освіти жахливий, неприємна несподіванка, бо він кидає пляму і на мене, і на управління освіти, і начальника. Але все ж хочу щоб слідство з’ясувалj всі обставини і людина понесла покарання. Тоді ми зможемо повернутися до цього питання».

Також мер зазначив, що він зустрічався із директорами шкіл, дитсадків і після обговорення вони підтримали повернення С. Мартинюка до виконання обов’язків. Він приступив до виконання, зараз працює.

Джерело: "Погляд"

#Мартинюк #освіта #суд
Оголошення
live comments feed...