• Головна
  • Чи добудують у Чернівцях перинатальний центр?
17:00, 30 березня 2017 р.

Чи добудують у Чернівцях перинатальний центр?

Чи добудують у Чернівцях перинатальний центр?

На будівельні роботи в перинатальному центрі в Чернівцях за 2013-2015 роки витратили 18,9 мільйонів гривень, а на закупівлю нового обладнання - 23,6 мільйонів гривень.

Як інформує прес-служба Чернівецької ОДА, за попередніми підрахунками фахівців кошторис проекту складає 119 мільйонів гривень, 45 мільйонів виділив Кабмін у лютому цього року.

Нагадаємо, будівництво перинатального центру на Буковині розпочалось ще у 2013 році. Протягом останнього року роботи не проводилися.

Впродовж двох років на об’єкті було демонтовано всі інженерні мережі, дерев’яні дверні та віконні блоки. Виконано загально-будівельні роботи (відбивання штукатурки, пробивання отворів, вивезення сміття). Проведено мурування внутрішніх стін та перегородок з цегли основного корпусу та прибудови. Частково виконані електромонтажні роботи (5,4,3 поверхи), влаштування вентиляційних робіт (приточні системи, кондиціонери), монтаж чистих приміщень в основному корпусі. Частково виконано монтаж водопровідно-каналізаційної системи, прокладено стояки опалення основного корпусу, штукатурку стін (5,4,3,2 поверхи), влаштування гіпсокартону стель (5,4,2 поверхи).

Чиновники зазначають, що повне завершення будівництва перинатального центру в Чернівцях дозволить знизити смертність дітей першого року життя, материнську інвалідність і смертність на Буковині. Однак терміни завершення будівництва на нараді не зазначили. Натомість, раніше голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук заявляв про плани завершити будівництво у 2017 році. 

В ході наради посадових осіб виробничо-технічного відділу управління капітального будівництва зобов’язано спільно з підрядними будівельними організаціями провести обстеження виконаних робіт на об’єкті за минулі роки та рекомендовано ПП " Промбудсервіс-Косів " підготувати і подати на розгляд договірні ціни на виконання будівельно-монтажних робіт.

#перинатальний_центр #гроші #будівництво
Оголошення
live comments feed...