• Головна
  • У Чернівцях спортивні майданчики стають сміттєзвалищами
09:30, 31 березня 2017 р.

У Чернівцях спортивні майданчики стають сміттєзвалищами

У Чернівцях спортивні майданчики стають  сміттєзвалищами

На сполох бють громадські активісти.

Про проблеми міста зауважив один з активістів міста, Сергій Качмарський.

- Майже рік тому по допомогу до нас звернулися Едуард та Ольга Жили, які проживають за адресою Бульвар Героїв Крут буд.***. кв***. Суть проблеми полягала у тому, що поруч з їхніми вікнами утворилося сміттєзвалище, вечорами там збираються шумні компанії тощо. Неодноразово зверталися до різних державних інстанцій - результат нульовий! Нагадаю, що Едуард інвалід по зору.

Коли ми прийшли на місце, то виявили гори сміття. Було прийнято рішеня допомогти пенсіонерам.  Неприємною знахідкою стали понад дві сотні використаних шприців, виходить, що майданчик перетворився в наркопритон. Зауважу, що неподалік - за якихось декілька метрів - розташована школа номер 27, тут часто гуляють діти та молоді мами з немовлятами. 

Не розумію, чому так? Хтось має відповідати за дану територію! Чи влада думає, що ми кожного року будемо брати на себе її функції, а вона сидітиме в міській раді і вирішуватиме куди витратити мільйони з бюджету?

Нагадаю, що це територія виборчого округу номер 37. Шановний депутате міської ради Андрій Романчишин! Це ж ваш округ, зазначив активіст. 

#сміття #спортивниймайданчик #наркотики
Оголошення
live comments feed...