• Головна
  • Укрзалізниця дала "зелене світло" на переміщення лісоматеріалів через чернівецький кордон
10:00, 31 березня 2017 р.

Укрзалізниця дала "зелене світло" на переміщення лісоматеріалів через чернівецький кордон

Укрзалізниця дала "зелене світло" на переміщення лісоматеріалів через чернівецький кордон

Лише за один день зняття конвенційної заборони (тимчасового припинення перевезення вантажів) щодо переміщення деревини та виробів із неї для всіх отримувачів через пункт пропуску «Вадул-Сірет – Вікшани» Чернівецької митниці ДФС експортовано 16 вагонів з лісосировиною.

Про це інформує прес-служба ДФС.

Нагадаємо, що з 8 грудня 2016 року Укрзалізниця прийняла рішення про заборону переміщення товарів групи 44 (деревина) через станцію «Вадул – Сірет». Керівництво митниці цілком підтримало такий кардинальний захід.

«Упродовж 4 місяців ми констатували значні зміни у зовнішньоекономічних операціях з деревиною. Через кордон слідував транзитом товар білоруського та російського походження, – коментує ситуацію начальник митниці Микола Салагор. – За даний період митницею не здійснено жодного митного оформлення лісоматеріалів на експорт залізничним транспортом, що дозволило покращити ситуацію щодо експорту лісу з України у зоні діяльності митниці».

Однак, 23 березня цього року Укрзалізниця зняла заборону.

Про наслідки – статистичними даними

23-29 березня через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС переміщено 8306,7 тонн лісоматеріалів, з яких 759,5 тонн експортованої деревини товарної позиції 4401 (деревина паливна). 86,6% даного товару було експортовано буковинськими підприємствами.

«Офіційна позиція митниці незмінна – сьогодні необхідно вживати всіх заходів, аби якомога прозорішою стала діяльність дозвільних інстанцій, а негосподарська вирубка лісів (і не лише на Буковині) була припинена, – наголошує Микола Салагор.

#Укрзалізниця #митниця #кордон #ліс
Оголошення
live comments feed...