• Головна
  • З'явились деталі жорстокого вбивства жінки - бізнесменки з Чернівців
15:30, 31 березня 2017 р.

З'явились деталі жорстокого вбивства жінки - бізнесменки з Чернівців

З'явились деталі жорстокого вбивства жінки - бізнесменки з Чернівців

Нагадаємо, 26 березня, у власному будинку на вул. Матросова зарізали 52-річну Олесю Макух. Із чоловіком 53-річним Василем займалася бізнесом. Мали фірму "Мавіс" із виробництва металопластикових вікон і дверей, меблів на замовлення.

Видання "Газета по-українськи" оприлюднило подробиці убивства.

— Серед ночі Оксана почула крик мами. Із чоловіком кинулася до неї. Леся лежала на підлозі порізана. Викликали "швидку" й поліцію. Врятувати не змогли. Кажуть, у неї було вісім ножових поранень у груди та руки, контрольний — у серце. Втратила багато крові. З хати нічого не зникло. Оксанка на восьмому місяці вагітності. Не знаю, як вона той жах пережила, — говорить Олена Боднар із міста Чернівці.

— Олеся з чоловіком жили заможно, трудилися, гроші не тринькали. Побудували двоповерхову хату. Ремонти через рік робили, мали два джипи. Виховали двійко дітей. Донька заміжня. З чоловіком мешкає у батьків. Молодший син вчиться в столичній академії внутрішніх справ, — продовжує Оксана. — Тієї ночі Вася, донька та зять спали нагорі. Леся — на першому поверсі на дивані. Вбивця відтиснув вікно і заліз в хату. Мав із собою зашморг і вогнепальну зброю.

Олеся Макух родом із села Добровляни Заліщицького району на Тернопільщині.

— Разом ходили до школи. Олеся з хорошої, інтелігентної сім'ї. Має старшого брата. Він на Івано-Франківщині живе. З дитинства кругленька була. З роками це її тільки прикрашало. Стала схожа на панночку. Вчилася на відмінно, акуратистка. Добра та спокійна, — розповідає колишня однокласниця Уляна Котлярова. — Василь вчився на клас старше. Кохання в них було ще зі школи. Одружилися й виїхали в Чернівці. Створили бізнес. Батькам помагали.

#вбивство #чернівчанка #деталі #бізнес
Оголошення
live comments feed...