• Головна
  • У міській раді пояснили чому маршрутки будуть коштувати 3 та 4 гривні (відео)
16:00, 31 березня 2017 р.

У міській раді пояснили чому маршрутки будуть коштувати 3 та 4 гривні (відео)

У міській раді пояснили чому  маршрутки будуть коштувати 3 та  4 гривні (відео)

Заступник міського голови Володимир Середюк повідомив, що перевізники мають укласти додаткові угоди з міською радою.

Крім цього 5 мобільних груп перевірятимть, чи виконують вони умови угод. Також інспектувати маршрутки та фіксувати порушення заступник міського голови закликав і усіх городян: "Створено 5 мобільних груп, які перевірятимуть технічний стан автобусів, база,на якій вони обслуговуються, а також – якість надання послуг" - , повідомив Сердюк,  пише acc.cv.ua.

З 24 по 26 лютого департамент жкг перевірив якість надання автобусних перевезень. Згідно із цим, 9 перевізникам по 19 маршрутам було надіслано листи про розірвання договорів з 1 квітня, ще троє перевізників надали листи за власною ініціативою розірвати угоду з міською радою. Це 8, 42 та 37-ий маршрути. А з тими перевізниками, із якими розірвані угоди, їм сьогодні буде запропоновано укласти тимчасові угоди до проведення конкурсу за цими маршрутами. Особливістю цих угод є те, що дається 10 днів на встановлення  джпс, та вводяться штрафи за невиконання договору.

Ті перевізники, які мають діючі угоди, буде сьогодні запропоновано заключити додаткові цугоди. Якщо перевізники відмовляються укладати угоду на запропонованих умовах, тоді тариф залишається 3 гривні. З 1 квітня, на автобусах, перевізники яких уклали угоди з міською радою, буде розміщене повідомлення про вартість проїзду".

#проїзд #тарифи #маршрутки
Оголошення
live comments feed...