• Головна
  • Для чернівчан відкрили новий інсультний центр
15:30, 6 квітня 2017 р.

Для чернівчан відкрили новий інсультний центр

Для чернівчан відкрили  новий інсультний центр

Міський інсультний центр (МІЦ) на 40 ліжок запрацював у Черніцях з 1 квітня на базі міської лікарні №3, де провели реорганізацію без скорочення медичного персоналу.

МІЦ створено для підвищення якості спеціалізованої медичної допомоги хворим з судинною патологією головного мозку, оскільки кількість мозкових інсультів постійно зростає, вони дають високий рівень смертності та інвалідності . Про це повідомив головний лікар лікарні Віктор Проц.

У ході реорганізації лікарні неврологічне відділення розділили на неврологію на 30 ліжок та окремий інсультний центр на 40 ліжок. В одне відділення об’єднали ревматологію і кардіологію, в друге – пульмонологію, гастроентерологію й терапію. МІЦ і неврологія розміщена у новому корпусі лікарні. Палати інсультного центру розраховані на 2-3 пацієнта, обладнані новими функціональними ліжками, кожен пацієнт матиме безпровідну кнопку виклику чергової медсестри, тут будуть також дві палати інтенсивної терапії, об лаштовані необхідним обладнанням, спеціальними душовими кабінами. У МІЦ створено мультидисциплінарну бригаду, у складі психолога, логопеда, ерготерапевта, кінезотерапевта, введено цілодобове чергування неврологів та цілодобовий режим роботи біохімічної лабораторії. Міський інсультний центр забезпечить:

• екстрену і невідкладну допомогу хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу, специфічне лікування, у тому числі тромболізіс

• цілодобову нейровізуалізацію (комп’ютерний томограф)

• ранню медичну реабілітацію з відновлення рухових і мовних порушень

• забезпечення невідкладної допомоги (запас медикаментів на 72 години)

• високу якість догляду за хворими, постійне вдосконалення лікування, профілактики і діагностики

• дотримання санітарно-гігієнічного і протиепідемічного режимів, правил і норм техніки безпеки, охорони праці і протипожежної безпеки.

Віктор Проц зазначив, що госпіталізація хворих в межах «терапевтичного вікна», тобто в перші 6 годин від початку захворювання, проведення термінової нейровізуалізації та призначення диференційованої терапії, забезпечення ранньої реабілітації дозволить 50-60% інсультних хворих виводити зі стін лікарні соціально адаптованими, без рухових та мовних порушень. У подальших планах лікарні проведення ремонтів з максимальним вивільненням площ під палати, оновлення обладнанн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #інсультнийцентр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...