
12:45, 10 квітня 2017 р.
Росіяни хочуть відправити буковинську співачку Ані Лорак додому

Жителям Росії набридли кліпи і пісні Ані Лорак, яких стало дуже багато на ТБ і радіо. Росіяни вимагають, щоб співачка поїхала додому.
Про це інформує видання "Діалог.UA".
Українська співачка Ані Лорак, активно гастролює по містах Росії, не так давно стала переможцем в битві фан-клубом. Призом за перше місце стала трансляція її пісень на одному з російських музичних каналів протягом усього дня. Про це з посиланням на Joinfo передає "Діалог.UA".
У соцмережах користувачі обурюються настільки пильною увагою до Лорак і кажуть, що вже не можуть на неї дивитися. Їм не подобається, що зірка з України бере участь у всіх заходах в Росії і займає всі призові місця, тим самим не даючи проявити свої таланти молодим виконавцям.

До речі, престижний український журнал, на прохання читачів, виключив зі свого рейтингу найкрасивіших українок Ані Лорак.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:23
20:34
Вчора
19:07
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:30, 24 червня
73
live comments feed...
Коментарі