Стало відомо, яку зарплату отримуватимуть сімейні лікарі у Чернівцях

Стало відомо, яку зарплату отримуватимуть сімейні лікарі у Чернівцях, Наталія Наконечна

Сімейний лікар та медсестра, які обслуговуватимуть дві тисячі пацієнтів, будуть отримувати середній дохід в обсязі 35 000 гривень на місяць.

Цю інформацію на сайті МОЗ оприлюднив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Міністерство охорони здоров’я зробило розрахунки вартості надання послуг первинної медичної допомоги та порівняння витрат з розміром пропонованого тарифу на відповідні послуги. Відомості містяться в фінансово-економічному обгрунтуванні законопроекту "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" , який переданий на голосування до Верховної Ради.

При поточному мінімальному фінансуванні первинної медичної допомоги, медична практика, що обслуговує 2000 пацієнтів (лікар, медсестра), буде отримувати середній дохід в обсязі 35 000 грн. на місяць. Обрахунки необхідних витрат свідчать, що максимальна сума, яку має витратити такий суб’єкт на діагностичні тести, витратні матеріали та амортизацію оснащення, становитиме 9 081 грн на місяць. Таким чином, обсяг коштів для оплати заробітної плати та інших поточних видатків становитиме, в середньому, 25 919 грн на місяць.

Чернівці зарплата лікар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі