Чернівецька обласна лікарня не хоче показувати декларацію про доходи

Чернівецька обласна лікарня не хоче показувати декларацію про доходи

В обласній клінічній лікарні відмовилися показувати декларації про доходи та майно керівництва.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Надія Бабинська, яка робила відповідний запит.

- Після листа та погрози судом до Чернівецької ОДА щодо ігнору, отримала таки відповідь від обласної клінічної лікарні. Вірніше, відмову зразка 2011 року (за невіглаством). Запитувала декларації про доходи та майно керівництва та інформацію про розмір заробітної плати з усіма доплатами керівника та заступників за січень, лютий 2017 року.

По-перше, відповідь прийшла з mail.ru. По-друге, в обласній клінічній лікарні ні слухом, ні духом про публічну інформацію, а тим паче про доступ до неї.

Там переконані, що то все, цитую "є інформацією з обмеженим доступом та не підлягають відображенню у відкритому доступі. У зв’язку з чим змушені відмовити Вам у наданні копій декларацій про доходи та майно керівництва ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня». Що стосується надання інформації стосовно заробітної плати з усіма доплатами керівника та заступників, то дана інформація не є публічною інформацією".

Зважаючи, що перший мій запит вони тупо проігнорили, незважаючи на мої дзвінки в приймальню до головного лікаря, то от зараз думаю, чи до Уповноваженого, чи до суду"? - написала Надія Бабинська.

лікарня запит журналістка Чернівці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі