• Головна
  • Аналіз ринку нерухомості Львова з провідними фахівцями
Новини компаній
23:58, 26 березня 2017 р.

Аналіз ринку нерухомості Львова з провідними фахівцями

Новини компаній

Експерти ринку нерухомості зазначають, що у Львові будується більше житла, ніж продається. З одного боку це призведе до зниження цін, а з іншого – до можливої монополізації ринку. Як приклад, можна подивитись на сайті lun.ua/ житло Залізничного району, де з кожним роком з’являється все більше нових будинків.

Однак кількість успішних угод в порівнянні з минулим роком зменшилось в декілька десятків разів. Аналітики зазначають, що зменшується кількість покупців, які можуть і готові купувати нерухомість, а кількість будівельних майданчиків залишається незмінною. Компанії, які будують у місті Лева, не зменшують темпів. З’являються нові котловани для нового житла, проте скоро може гостро винукнити дефіцит покупців, адже люди вже не так активно прагнуть вкладати свої гроші в первинну нерухомість.

Звичайно, що будівельні об’єкти ніхто зупиняти не захоче. Будівництво триватиме, але чи надовго вистачить власних коштів, яких у декого і так небагато? І от що важливо: ті, у кого грошей не вистачило, щоб залишитись на арені, можуть «піти за куліси». Інші – найсильніші – розділять все, що їм залишилось. Тоді можна буде подивитись на надійність цих будкомпаній, на їх відповідальність: чи вплине це на якість будматеріалів та оздоблювальних робіт? Чи підуть вони назустріч своєму клієнту, коли той потребуватиме?

Професіонали прогнозують тишу, хоча й не абсолютну. За умов стабільного курсу, на первинному ринку ціни триматимуться, хоча можуть час від часу знижуватись, коли хтось із гравців проводитиме акції. На вторинному ринку ціни можуть знизитись на 10-15%. Зростати може вартість елітного житла. Тоді різниця між цими сегментами ринку буде дедалі помітнішою і вже будуть продаватись два типи квартир: «економки», що масово зведені десь у спальних районах, та комфорт-оселі – в престижній частині міста. Можливо, цим будуть займатись різні компанії.

Оголошення
live comments feed...