• Головна
  • У Чернівцях відзначать День пам'яті та примирення
10:22, 5 травня 2017 р.

У Чернівцях відзначать День пам'яті та примирення

У Чернівцях відзначать День пам'яті та примирення

Також буковинці відзначать 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Впродовж 8–9 травня 2017 року на Буковині відбудеться низка заходів з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 08 травня о 10.30 на вулиці Руській відбудеться урочисте покладання квітів до пам'ятника воякам Буковинського куреня та мітинг за участю керівників області та міста, активістів громадських організацій;

О 12.30 на Центральному кладовищі Чернівців буде відслужено панахиду та організовано покладання лампадок та квітів до могил загиблих в АТО, Героїв Небесної Сотні.

9 травня о 09.30 на Соборній площі відбудеться урочисте покладання вінків та квітів до пам'ятника Перемоги за участю керівників області та міста, представників ветеранських організацій, громадсько-політичних об'єднань;

о 10.30 відбудуться покладання вінків та квітів до пам'ятників, меморіалів воїнам-визволителям та мітинги в Першотравневому, Шевченківському та Садгірському районах міста Чернівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#9травня #ДеньПеремоги #свято #Деньпам'яті
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...