• Головна
  • Знову черги: буковинці активніше почали робити біометричні паспорти
11:03, 5 травня 2017 р.

Знову черги: буковинці активніше почали робити біометричні паспорти

Знову черги: буковинці активніше почали робити біометричні паспорти

Черги за виготовленням біометричних паспортів на Буковині значно зросли. В управлінні міграційної служби це пов’язують і з настанням відпусток, і з оголошенням про безвізовий режим для України.

Зараз управління працює у пришвидшеному темпі. За нормальних умов роботи  працівники можуть прийняти до 25 відвідувачів. Але зараз кількість людей значно збільшилася.

В міграційній службі просять буковинців робити паспорти у районних віділеннях, де значно менші черги. І нагадують виготовити біометричні паспорти можна в 11 районах.

Проте і у районах черга не мала.

Про це інформує буковинка Ольга Кулько.

"УДМС в Чeрнівeцькій області радить робити біомeтричні паспорти в районах, бо в Чeрнівцях вeликі чeрги. На фото - чeрга під Кіцманським РС УДМС сьогодні вранці."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паспорт #черги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення