• Головна
  • Стало відомо, коли в Чернівцях пройде "Петрівський ярмарок"
08:16, 24 травня 2017 р.

Стало відомо, коли в Чернівцях пройде "Петрівський ярмарок"

Стало відомо, коли в Чернівцях пройде "Петрівський ярмарок"

8-9 липня 2017 року у Чернівцях відбудеться традиційне міське свято "Петрівський ярмарок".

Його локаціями визначено: вулиці Головну, Садову, О.Гузар, О.Кобилянської, Шкільну, площі Пресвятої Марії, Соборну та Центральну (резервні вулиці: М.Кордуби та Братів Руснаків), повідомляє прес-служба міської ради.

У програмі ярмарку: виставки – продажі товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, меблів, сфери послуг, виробів майстрів народних ремесел, розважальні та культурно-мистецькі заходи.

До участі запрошуються товаровиробники, підприємства торгівлі та сфери послуг, приватні підприємці, майстри народних ремесел, заклади ресторанного господарства, автосалони та інші.

Детальна інформація щодо умов участі у Петрівському ярмарку та розмірів організаційних внесків розміщена на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради (chernivtsy.eu) в рубриці"Петрівський ярмарок".

З пропозиціями щодо участі у міському святі"Петрівський ярмарок"варто звертатися в департамент економіки Чернівецької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #Чернівці #ярмарок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...