15:02, 26 травня 2017 р.
Чернівчани вимагають, аби їм міська влада відшкодовувала витрати на ремонт автівок через поганий стан доріг
Таку петицію запропонував чернівчанин Іллія Потоцькій.
"Всі жителі міста на собі кожного дня відчувають стан дорожного полотна у м.Чернівці. Якщо порівнювати з м. Івано-Франківськ, то навіть другорядні дороги у кращому стані, ніж головні дорожні артерії у м.Чернівці." - написав пан Іллья
"З відкритих джерел, у т.ч. зі ЗМІ, влада інформує, що кошти на ремонт є, але не можуть ніяк їх освоїти на будівництво/ремонт доріг з тих чи інших причин і вони розміщені на депозитах.
Все це призводить до щоденних витрат власників транспортних засобів на їх ремонт, особливо на ремонт ходової частини.
Мешканці міста - власники ТЗ є по-замовчуванню платниками податків і вже заплатили кошти у бюджет, які в т.ч. мали б піти на ремонт.
Пропонується відшкодовувати з місцевого бюджету кожному автовласнику-мешканцю м. Чернівці компенсацію за ремонт через відсутність прийнятного дорожного полотна, як плату за несвоєчасне освоєння "дорожного" фінансування." - йдеться у петиції
Дата початку збору підписів: 26 травня 2017 р.
Станом на 26 травня петицію підписали 3 особи з 250 необхідних.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 10 січня
08:42, 10 січня
08:42, 10 січня
17:15, 17 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі