
11:24, 29 травня 2017 р.
Стан покинутої дитини з притулку покращився

Стан хлопчика вже покращився і залишається стабільним. Зникла лихоманка. Дитина спокійна, стала краще їсти і оточена турботою та увагою.
На даний час хлопчик постійно перебуває у супроводі співробітниці дитбудинку в окремому ізольованому боксі під спостереженням медичних працівників. Лікування продовжується.
Нагадаємо, маленький Дмитрик, вихованець дитячого притулку, добу пробув сам в інфекційному відділенні лікарні. 2-річний малюк, який попав в лікарню з запущеним стоматитом, дуже перелякався та плакав, адже його залишили самого: в притулку не знайшлося доглядальнці.
Також за дорученням голови Чернівецької ОДА, було зініційоване створення спеціальної комісії, яка вивчає всі обставини госпіталізації та лікування дитини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:59
Вчора
09:29
Вчора
14:54
13 вересня
11:47
13 вересня
08:56
13 вересня
20:10
12 вересня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
Коментарі