• Головна
  • Начальника Чернівецької митниці звинувачують в корупції
17:20, 31 травня 2017 р.

Начальника Чернівецької митниці звинувачують в корупції

Начальника Чернівецької митниці звинувачують в корупції

Депутат облради, член «Народного фронту» Микола Салагор, «забув» задекларувати коштовну колекцію старовинних поштових листівок.

Колекції начальника Чернівецької митниці ДФС, Держрадника митної служби Миколи Салагора, на перший погляд, можна тільки позаздрити. Адже таке зібрання не в кожному музеї побачиш. А тут унікальні експонати – в приватних руках.

Звідки гроші у державного службовця?

Проте, вихваляючи надбання, Микола Салагор забув одну малесеньку деталь. А саме вартість зібрання листівок. Підрахувати її нескладно. Беремо заявлену кількість (близько 500 шт.) і множимо на вартість за одиницю. У сухому залишку маємо чималі цифри. Навіть якщо кожна поштівка обійшлася затятому колекціонеру в 500 грн., то за весь каталог пан Салагор мусив би віддати 250 тис. грн.

А якщо кожен екземпляр настільки унікальний, що тягне на 2800 грн.? Тоді на руках у керівника Чернівецької митниці назбиралося експонатів аж на… 1,4 млн. грн.! Чимало, чи не так?

І все б нічого, якби пильні журналісти не задалися простим питанням: «А звідки ж у пана митника такі гроші?». Їх сумніви підтвердила і декларація Миколи Салагора. Адже, за даними, внесеними до неї, за 2015-2016 роки Державний радник митної служби заробив лише 235 тис. 163 грн, пише "Антикор".

Тобто, зібрати каталог з 500 листівками пан Салагор не зміг би, навіть якби два роки поспіль витрачав на захоплення всі свої статки!

У деклараціях про колекцію – жодного слова!

Далі – більше. Переглянувши декларації посадовця, журналісти виявили: про унікальну колекцію там – ані слова. І це при тому, що, згідно із Законом України «Про запобігання корупції», прийнятим у 2014 році, «цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року», має обов’язково вноситись заявником до декларації.

Проте, у відповідному документі ані за 2015 , ані за минулий роки інформації про коштовну колекцію немає. Невже шанований у Чернівцях посадовець настільки запрацювався, що забув додати кілька важливих рядків до власного фінансового звіту перед громадою? Адже вартість зібрання значно перевищує зазначені в Законі 100 прожиткових мінімумів.

У підсумку, для Миколи Салагора свято, так би мовити, зіпсувалось. Хотів похвалитися унікальним зібранням та пропіарити власний хист до колекціонування, а замість того втрапив у халепу з антикорупційним законодавством.

Так звідки ж у вас той унікальний каталог, пане Миколо? Невже митниця, вже вкотре, «дала добро» на «розмитнення»? Чи у вас є інша версія?!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Салогор #декларації #корупця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...