
13:52, 23 червня 2017 р.
В поліції повідомили деталі аварії на Кварці

Сьогодні в мережі з'явилося відео з місця ДТП поблизу заводу "Кварц".
Припускали, що наїзд на пішохада скоїв автомобіль патрульних. Прибувши на місце аварії, патрульні встановили винуватців.
"Повідомляємо, що сьогодні, близько 12-ї год екіпаж патрульних, який проїжджав вулицею Південно-Кільцевою помітив жінку, яка лежала на проїжджій частині неподалік пішохідного переходу", - розповілив прес-службі ПП у Чернівцях.
Громадянці надавали домедичну допомогу. Неподалік був припаркований автомобіль "Renault", який належить одній із охоронних фірм. Патрульні поліцейські викликали лікарів та забезпечили охорону місця події до приїзду слідчо-оперативної групи. Причетність водія автомобіля "Renault" до вчинення дорожньо-транспортної пригоди встановлять слідчі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:44
Вчора
Спецтема
Оголошення
06:30, 7 липня
1
09:19, Вчора
20:52, 14 липня
8
live comments feed...
Коментарі