
11:10, 27 червня 2017 р.
На Буковині під час суперечки жінка встромила ножа у свого співмешканця

У Новодністровську пара пішла в гості до знайомого. Там обоє пиячили. Раптом між жінкою і чоловіком зав'язалася суперечка.
Жінку щось так розлостило, що вона вдарила коханого ножем у живіт, пише Експрес.
Того ж вечора поранений звернувся в лікарню. Однак про вчинок жінки змовчав. Сказав, що сам випадково штрикнув себе. Медики "підлатали" чоловіка. Їхати в лікарню він відмовився. Уже наступного дня його самопочуття погіршилося. І 35-річний чоловік знову викликав медиків. Відмовився їхати у шпиталь і цього разу. А вже наступного дня його 33-річна співмешканка повідомила поліції про смерть чоловіка. Тіло одразу ж доправили на судмедекспертизу. Фахівці підтвердили, що бідолаху поранили ножем у живіт.
"Правоохоронці з'ясували, що саме співмешканка завдала загиблому ножового поранення. Жінка зізналася у скоєному, - розповіла Тетяна Андрійчук, спеціаліст відділу комунікації ГУ НП Чернівецької області. - Тепер вона перебуває під домашнім арештом. Незабаром її долю вирішить суд. Їй загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
20:11, 20 липня
20:39, Вчора
8
13:12, Сьогодні
11:13, 20 липня
07:40, 28 липня
live comments feed...
Коментарі