• Головна
  • Будівництво тунелю в Чернівцях не підтримують понад 66 відсотків жителів міста
18:23, 4 липня 2017 р.

Будівництво тунелю в Чернівцях не підтримують понад 66 відсотків жителів міста

Будівництво тунелю в Чернівцях не підтримують понад 66 відсотків жителів міста

У Чернівцях ідею будівництва тунелю, який мав би з’єднати два мікрорайони міста, не підтримують 66,2 відсотки жителів міста.

Такі дані сьогодні у товаристві "Знання" оприлюднили організатори соціологічного дослідження "Чернівці та чернівчани", яке проводилося у Чернівцях з 18 по 27 червня 2017 року.

Як зазначили організатори дослідження, питання " Чи підтримуєте Ви ідею будівництва тунелю під аеропортом? " найбільш емоційно сприймалося респондентами. Не підтримують цю ідею 66,2 % опитаних, а дехто вважає цю ідею безглуздою і не актуальною. Водночас 25% респондентів висловили підтримку цій тезі, а 8,8 % не змогли визначитися з цього питання.

Як відомо, ідею будівництва тунелю в Чернівцях запропонували депутати міськради від фракції "Самопоміч" Віталій Гавриш та Богдан Ковалюк.

Також понад 63 відсотки чернівчан вважають , що Чернівці мають купувати нові тролейбуси за кредитні кошти.

Соціологічне дослідження "Чернівці та чернівчани" провели Центр соціологічних досліджень Філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Громадська організація "Інститут місцевого самоврядування" та Чернівецька обласна організація товариства ”Знання” України.

Генеральна сукупність складає 190 тисяч осіб (чернівчани віком від 18 років і старше, які мають право голосу). Обсяг вибірки – 1 515 осіб. Вибірка – двоступенева, стохастична, стратифікована; репрезентативна за статтю і віком. Гранична статистична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) – 2,53 % при Р=95%.

Метод опитування: Особисте формалізоване інтерв’ю ("face to face"). Збір даних здійснювали 43 респонденти, переважно студенти-соціологи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #тунель #мешканці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...