• Головна
  • Міський голова наклав вето на рішення міської ради
08:27, 6 липня 2017 р.

Міський голова наклав вето на рішення міської ради

Міський голова наклав  вето на рішення  міської ради

Міський голова Олексій Каспрук скористався правом вето і зупинив дію трьох рішень міської ради, які були прийняті 30 червня цього року, як таких, що суперечать законодавству.

Підтвердити своє рішення або дослухатися до зауважень міського голови депутати мають можливість на позачерговій сесії, яка скликається 11 липня о 10.00. Міський голова зупинив рішення №774 «Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми «Віктор ЛТД» щодо продажу земельної ділянки за адресою вул. Алма-Атинська,3-Б», оскільки, на його думку воно прийнято з порушенням вимог Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Зокрема Олексій Каспрук вважає, що відчуження зазначеної земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь ТзОВ ВКФ «Віктор ЛТД» може призвести до порушення прав інших співвласників житлового будинку по вул. Алма-Атинській,3-А. Зупинено також дію рішення №747 «Про розгляд електронної петиції щодо надання дозволу майстрам HandMade організовувати виставку-ярмарок своїх виробів на вул. Кобилянської Ольги», як такого, що суперечить Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і прийнятого з порушенням порядку розгляду електронних петицій, визначеного Статутом територіальної громади м.Чернівці. Звернуто увагу, що рішення міської ради, яким надається дозвіл майстрам HandMade організовувати виставку-ярмарок своїх виробів на вул. Кобилянської Ольги фактично дозволено розмістити малі архітектурні форми, що є прямим порушенням статті 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

  Позачергова сесія міської ради, на якій депутати мають можливість підтвердити свої рішення або взяти до уваги зауваження міського голови, скликається 11 липня цього року о 10.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вето #міськарада #Каспрук
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...