• Головна
  • У Чернівцях провели дискусію на тему традиційної сім'ї в сучасних умовах (фото)
14:15, 8 липня 2017 р.

У Чернівцях провели дискусію на тему традиційної сім'ї в сучасних умовах (фото)

У Чернівцях провели дискусію на тему традиційної сім'ї в сучасних умовах (фото)

За ініціативи політичної партії "Національний Корпус" у Чернівцях відбувся круглий стіл на тему: «Боротьба за традиційну сім’ю в сучасних умовах».

Участь у заході прийняло широке коло чернівецької громадськості: священнослужителі різних конфесій, Воїни АТО, освітяни, науковці,  батьки та волонтери.

Учасники круглого столу висловили  підтримку традиційній українській родині та гостро засудили спробу тиску на неї, інспіровані антиукраїнськими та антисуспільними колами. Особливе занепокоєння учасників круглого столу викликає те, що державна влада активно підтримує руйнівні ініціативи, що фактично сприяють знищенню української родини, інформує прес-служба організації.

В доповідях та дискусіях неодноразово наголошувалося на тому, що влада зобов’язана захищати родину як фундамент суспільства та державності, і не забувати, що джерелом влади в Україні є український народ, який в подавляючій більшості налаштований патріотично та прородинно.

Варто відзначити, що протягом круглого столу неодноразово відбувалися запальні та водночас конструктивні дискусії. Характерно, що розгорались вони навколо конкретних питань захисту традиційної сім’ї. В питаннях ціннісних  учасники круглого столу продемонстрували рідкісну для української громадськості одностайність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #гендер #розвиток #сім'я
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...