• Головна
  • Самоорганізований табір на Хотинщиі, де отруїлися діти, закрили
17:01, 9 липня 2017 р.

Самоорганізований табір на Хотинщиі, де отруїлися діти, закрили

Самоорганізований табір на Хотинщиі, де отруїлися діти, закрили

Табір у селі Перебиківці, Хотинського району, де отруїлись відпочивальники, закрили.

Фахівці Держпродспожив служби повідомили про перші результати обстеження табору, де отруїлось три десятки дітей. За один день, 7 липня, за медичною допомогою звернулось 30 хворих дітей та 1 дорослий, "За результатами перевірки встановлено, що на березі річки Дністер групою релегійної конфесії віруючих (ЄХБ) організований сімейний відпочинок відкритого типу в кількості 45 дорослих та 110 дітей віком від 2-ох до 15-ти років.

Сімейний відпочинок організований без відома керівництва місцевої громади, районної державної адміністрації, управління Держпроспожив служби, тобто самовільно з 03.07.2017 року",- повідомив керівник управління Держпродспожив служби Олександр Александрюк. Організатори відпочинку встановили палатки для сну, навіс для читки лекцій, молитви та прийому їжі. Окремо встановлено 2 навіси, в одному з яких розмістили шпаргат (металева піч) на твердому паливі для приготування гарячих перших страв та третіх страв, в іншому зберігається чистий посуд та бутильована вода. Зі слів відпочивальників, приготування їжі проводилось наступним чином: перші, треті страви і овочеві салати готувались на місці відпочивальниками по черзі різними групами; другі страви готувались в домогосподарствах с. Перебиківці, приносились на місце відпочинку, розігрівались після чого споживались. Водопостачання від криниці глибиною 8 метрів, яка закрита кришкою. З криниці вода подається в резервуари, а звідти по пластикових трубах підведена до 2-х мийних ван для миття посуду, в душові, руко-мийники та два туалети. Фахівцями ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано проби води для бактеріологічного, санітарно-хімічного та вірусологічного досліджень, обстежено 6 осіб, які займались приго-туванням їжі, відібрано змиви з посуду на БГКП. Завідуючою інфекційним відділенням Хотинської ЦРЛ проведено огляд 28 хворих та клінічно встановлено діагноз: ротавірусний гастро-ентерит. 22 хворих знаходяться на амбулаторному лікуванні в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Перебиківці. 1 дитину скеровано в інфекційне відділення ОДКЛ №1 м. Чернівці та 4 дітей та 1 дорослого направлено в Хотинську ЦРЛ на стаціонарне лікування. 18 дітей обстежено бактеріологічно. За результатами перевірки та з метою усунення ризиків розповсюд-ження інфекційних захворювань надано припис голові сільської ради с. Перебиківці щодо припинення відпочинку на березі річки Дністер групи релігійної конфесії віруючих (ЄХБ) самостійно організованої в термін до 11 00 год 08.07.2017 року.

Станом на 12 00 год. 08.07.2017 року отримано інформацію від голови сільської ради про припинення відпочинку, проведення гене-рального прибирання та дезінфекції території, на якій здійснювався відпочинок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табір #діти #отруїлися
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...