• Головна
  • Чернівчанок запрошують взяти участь у конкурсі
10:02, 21 липня 2017 р.

Чернівчанок запрошують взяти участь у конкурсі

Чернівчанок запрошують взяти участь у конкурсі

Масштабний проект “Сильна та стильна” – покликаний розкрити потенціал жінок в різних сферах бізнесу, зміцнити їх віру в себе, створити нову платформу для якісно нових змін у діловому житті та підвищити рівень професіоналізму, надати змогу заявити про себе та свою діяльність на широкий загал.

Цей проект має також благодійне підґрунтя. Частина надходжень від конкурсу піде на рахунок Всеукраїнського Благодійного фонду “Серце на долонях”, який опікується захистом материнства та дитинства. Це конкурс для бізнес-леді, участь в якому має вагомі переваги, такі як вирішення проблематики власних проектів, навчання від провідних спеціалістів в різних сферах бізнесу з усієї України та отримання гранту на розвиток власної справи.

Дедлайн – 1 жовтня 2017 року.

У конкурсі мають право брати участь жінки – громадянки України, засновниці чи власниці бізнесу, що успішно функціонує на території Західної України, зареєстрованого в установленому законодавством України порядку, а також співвласниці підприємств та господарських товариств та майстрині, що виготовляють продукт власноруч, який є предметом власного бізнесу.

До участі в конкурсі допускаються жінки віком до 18 років. Конкурсантки мають право долучати до конкурсних робіт фото та відеоматеріали, різноманітні нагороди, публікації та все те, що на їхню думку може допомогти журі у прийнятті рішення. Також за бажанням кожна бізнес-леді може відзняти промо-ролик, в якому розкриє себе, як особистість та зможе прорекламувати власний бізнес у довільній формі.

Деталі та реєстрація на участь в конкурсі за посиланням:http://sulnatastulna.sow.in.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...