• Головна
  • У Чернівцях створять пункти видачі засобів радіаційного та хімічного захисту
12:03, 26 липня 2017 р.

У Чернівцях створять пункти видачі засобів радіаційного та хімічного захисту

У Чернівцях створять пункти видачі засобів радіаційного та хімічного захисту

Міські пункти зберігання і видачі засобів радіаційного та хімічного захисту для непрацюючого населення, формувань та комунальних спеціалізованих служб цивільного захисту утворюються у Чернівцях.

Таке рішення прийнято сьогодні виконавчим комітетом міської ради з метою організації та здійсненнязаходів щодо своєчасної видачі засобів індивідуального захисту органів дихання, приладів радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю в особливий період або у разі виникнення надзвичайних ситуацій на хімічно-небезпечних об’єктах на території Чернівців.

На вулиці Комунальників, 12 розташується міський пункт зберігання засобів індивідуального захисту, ще 25 пунктів, які видаватимуть такі засоби, розташуються у 25-ти навчальних закладах всіх районів міста.

При прийнятті рішення щодо початку видачі для непрацюючого населення, формувань та спеціалізованих комунальних служб цивільного захисту засобів радіаційного та хімічного захисту, буде забезпечено координацію дій транспортних підприємств щодо своєчасної їх доставки до пунктів.

Ректору Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича рекомендовано утворити навантажувально-розвантажувальні команди в кількості 180 чоловік.

Керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованим на території міста, мають утворити об’єктові пункти видачі засобів радіаційного та хімічного захисту.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради надаватиме методичну допомогу суб’єктам господарювання в створенні пунктів.

Довідково:  

Непрацююче населення та працівники суб’єктів господарювання, формування та спеціалізовані служби цивільного захисту в особливий період або у разі виникнення надзвичайної ситуації на хімічно – небезпечних об’єктах в мирний час забезпечуються засобами РХЗ в обсягах та за рахунок джерел фінансування, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2002 р. № 1200 ”Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю ”.  

До засобів РХЗ відносяться:

засоби індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин;

засоби захисту шкіри;

промислові засоби індивідуального захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин;

респіратори;

прилади радіаційної розвідки і дозиметричного контролю;

військові прилади хімічної розвідки;

спеціальні (промислові) прилади хімічної розвідки;

джерела живлення і засоби індикації для перелічених приладів;

ватно-марлеві пов’язки  

Пункти видачі засобів РХЗ поділяються на:

міські  – пункти зберігання та видачі засобів РХЗ, які створюються виконавчим комітетом міської ради у місцях розподілу засобів РХЗ для видачі їх непрацюючому населенню, формуванням та спеціалізованим міським комунальним службам цивільного захисту у штатних упаковках;

об’єктові – пункти видачі засобів РХЗ, які створюються суб’єктами господарювання, для безпосередньої видачі засобів РХЗ працюючому персоналу, об’єктовим формуванням та спеціалізованим службам цивільного захисту.

ПЕРЕЛІК міських пунктів видачі засобів радіаційного та хімічного захисту дивіться тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #захист #радіація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...