• Головна
  • У Перинатальному центрі відновили ремонтні роботи
08:33, 1 серпня 2017 р.

У Перинатальному центрі відновили ремонтні роботи

У Перинатальному центрі відновили ремонтні роботи

Для того, щоб завершити ремонт у Перинатальному центрі потрібно виділити додатково 24 млн. грн.

«Загальна кошторисна вартість реконструкції стратегічного для області медичного закладу складає понад 116 млн. грн., у тому числі вартість виконаних робіт у попередній період – понад 42 млн. грн. Завдяки сприяння обласної влади та народних депутатів, Кабінетом Міністрів України було підписано розпорядження про виділення Чернівецькій області для продовження робіт з реконструкції приміщень перинатального центру - 45 млн. грн. З обласного бюджету виділено 5 млн. грн.».

Крім цього, Олександр Фищук зазначив , що під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету було обговорення фінансування важливих для області об'єктів, зокрема і перинатального центру. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України місцевим бюджетам Чернівецької області передбачено субвенцію з державного бюджету. У списку запланованих робіт є і Перинатальний центр у Чернівцях.На його реконструкцію заплановано 8 мільйонів гривень

Наразі роботи у центрі на вулиці Буковинській продовжуюються . Адже, за словами голови ОДА, до завершення 2017 року перинатальний центр повинен бути зданий в експлуатацію.

#ремонт #центр #лікарня
Оголошення
live comments feed...