• Головна
  • Віряни автокефальної церкви на Буковині висловили недовіру своєму предстоятелю
07:49, 1 серпня 2017 р.

Віряни автокефальної церкви на Буковині висловили недовіру своєму предстоятелю

Віряни автокефальної церкви на Буковині висловили недовіру своєму предстоятелю

Єпархіальний Собор Чернівецько-Хотинської єпархії української автокефальної православної церкви висловив недовіру Предстоятелю УАПЦ Блаженнішому Митрополиту Макарію (Малетич).

Зазначається, що зібрання провели 28 липня. Очолив зібрання архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман (Семанчук), участь узяли благочинні, духовенство і миряни єпархії.

Як повідомляє прес-служба, Єпархіальний Собор був скликаний духовенством стосовно питання причетності предстоятеля УАПЦ митрополита Макарія (Малетича) до масштабної афери з незаконним продажем чоловічого монастиря святих первоверховних апостолів Петра і Павла Тернопільської єпархії УАПЦ.

Згідно протоколу засідання Єпархіального Собору Чернівецько-Хотинської єпархії УАПЦ, духовенство та миряни вирішили висловити недовіру Предстоятелю УАПЦ Блаженнішому Митрополиту Макарію (Малетич); вимагати скликання Помісного Собору для обрання нового Предстоятеля УАПЦ та утриматися від поминання Блаженнішого Митрополита Макарія під час звершень богослужінь.

" Причиною такого рішення стало бажання духовенства і мирян зберегти мир у своїй єпархії та засвідчити своє ставлення до останніх кризових подій в Українській Автокефальній Православній Церкві " , - повідомляє прес-служба патріархії УАПЦ.

#Макарій #УАПЦ #недовіра
Оголошення
live comments feed...