• Головна
  • З Болгарії у Чернівці доставлять 18 індивідуальних теплових пунктів
13:56, 1 серпня 2017 р.

З Болгарії у Чернівці доставлять 18 індивідуальних теплових пунктів

З Болгарії у Чернівці доставлять 18 індивідуальних теплових пунктів

На виконання заходів проекту «DemoUkraineDH у місті Чернівці» МКП «Чернівцітеплокомуненерго» уклало угоду з ТОВ «Бруната» (Болгарія) на поставку 18 ІТП та запасних частин до них на суму 98910,39 євро без ПДВ. Крім цього, узгоджено також графік поставки цього обладнання. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Тендерне досьє щодо закупівель індивідуальних теплових пунктів розробляли МКП «Чернівцітеплокомуненерго» спільно з консультантами компанії AF - Industry AB . У рамках проекту відбулося також відкриття тендерних пропозицій на закупівлю теплових мереж, триває їх оцінка. Готується тендерна документація на закупівлі 2,5 МВт біокотла для котельні «Залозецького». У цьому році також будуть розпочаті тендерні процедури на виконання заходів проекту «Модернізація інфраструктури централізованого теплопостачання в м. Чернівці», що реалізується із залученням коштів ЄБРР.

Зокрема, планується провести тендерні процедури із закупівлі : 10 МВт біокотла на котельню «Руська»; двох газових котлів 14 МВт та 10 МВт для котелень «Максимовича» та «Руська» ; нових автоматичних газових пальників для 5 котлів ПТВМ-30 та 1 котла КВГ з системою хімводоочищення.

#тендер #закупівля #тепловіпункти
Оголошення
live comments feed...