• Головна
  • Чернівецькі депутати проти позбавлення Саакашвілі громадянства
14:34, 1 серпня 2017 р.

Чернівецькі депутати проти позбавлення Саакашвілі громадянства

Чернівецькі депутати проти позбавлення Саакашвілі громадянства

Депутати міської ради висловили свою думку щодо позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі. Зокрема, Ярослав Петришин із «Народного контролю» зазначив, що це був підлий, незаконний і аморальний учинок. Про це повідомляє «Чернівецький промінь».

"Це було зроблено із прямої вказівки президента Петра Порошенка, який бачить у Саакашвілі, Добродомові, Тимошенко, Садовому, націоналістах-свободівцях своїх опонентів, котрих треба нейтралізувати будь-якою ціною", - каже Ярослав Петришин.

Крім цього, він зазначив, що депутати міської ради не мають впливу на П резидента України. Однак сподівається що Петро Порошенко почує його публічну заяву разом з тисячею інших заяв українських політиків та пересічних громадян та змінить своє рішення. Та зауважив, якщо до наступної сесії Чернівецької міської ради цього не трапиться, то слід буде направити офіційне звернення від імені усієї громади міста.

"Ми повертаємо країну назад, ми котимося до тоталітарного минулого. Закликаю всі демократичні сили створювати об’єднання, штаби із координації протидії тому режиму, який зараз панує у країні. Прошу вас звернути на це увагу, адже питання Саакашвілі – це не питання якогось окремого громадянина України, це питання кожного з нас. Будь-яку людину, яка має власну думку, відмінну від правлячої еліти завтра будуть так само «пресувати» під різними соусами і подавати це так, як вигідно на різних телеканалах", - зазначає депутат Іван Гончарюк.

Позбавлення Саакашвілі громадянства – ганебне явище, яке відтягує нашу країну від нормального розвитку, вважає депутат від «Самопомочі» Богдан Ковалюк. Кулуарну боротьбу з опонентами, на його думку, варто залишити у минулому.

#депутати #громадянство #засідання
Оголошення
live comments feed...