• Головна
  • Буковинський бізнес тероризують шахраї: лякають податковими перевірками
17:29, 1 серпня 2017 р.

Буковинський бізнес тероризують шахраї: лякають податковими перевірками

Буковинський бізнес тероризують шахраї: лякають податковими перевірками

На Буковині телефонні шахраї вдають із себе податківців та вимагають у бізнесу гроші. Нерідко - цілком успішно.

Про це повідомляє Головне управління ДФС у Чернівецькій області.

Податківці вкотре застерігають представників бізнесу про активізацію " податкових " шахраїв, які телефонують до посадових осіб суб’єктів господарської діяльності і нібито від імені в.о. начальника відомства Віталія Шпака вимагають терміново допомогти коштами за здійснення неправомірних дій.

При цьому пропонують представникам бізнесу терміново перераховувати грошові кошти. Поспішність пояснюють нагальною перевіркою з Києва. Аферисти зі свого боку обіцяють посприяти, щоб підприємство не перевіряли і виключили з нібито існуючого списку для перевірок. У разі невиконання зазначених вимог погрожують підприємцям " великими проблемами" .

Керівник фіскальної служби краю вкрай стурбований тривожними сигналами від бізнесу і закликає всіх представників бізнес-спільноти бути пильними та не дозволити себе ошукати.

Також, наголошує - фіскальне відомство діє лише в межах чинного законодавства та повноважень і ні дзвінків, ні запрошень "для вирішення питань" від імені керівництва надходити не може.

Усім буковинцям необхідно пам’ятати, що шахраї розраховують на вашу довірливість і саме тому змушують до спонтанних та необдуманих вчинків. Ні в якому разі не давайте їм кошти і терміново повідомляйте про такі випадки за телефоном антикорупційного " Сервісу Пульс " Державної фіскальної служби України - 0800-501-007 або до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернівецькій області за тел.: 54-56-17.

Нагадуємо, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством

#Буковина #ДФС #шахраї #податкова
Оголошення
live comments feed...