• Головна
  • У Чернівцях штрафуватимуть за брудний громадський транспорт?
11:14, 2 серпня 2017 р.

У Чернівцях штрафуватимуть за брудний громадський транспорт?

У Чернівцях штрафуватимуть за брудний громадський транспорт?

На сайті міської ради263 голоси набрала петиція про санітарне утримання громадського транспорту.

У тексті звернення йшлося, що у "громадському транспорті повинні бути забезпечені чистота та порядок. Мають існувати правила санітарного утримання громадського транспорту. Виконавчим органом Чернівецької міської ради та спеціальними уповноваженими на те органами повинен здійснюватись контроль за виконанням відповідних робіт. Просимо подати на розгляд сесії Чернівецької міської Ради програму забезпечення чистоти та порядку в громадських транспортах м. Чернівці, пише АСС. Вона досить коротка: 

- Щоночі автоперевізники повинні сприяти тому, аби в громадському транспорті проводилась санітарія, а саме: миття відповідними засобами салону транспорту, очищення пилососом сидінь від пилу та сміття.

- Поламані сидіння повинні бути відремонтовані, сліди ржавчини – усунені. В разі недотримання цих правил транспортний засіб не повинен здійснювати маршрут доти, доки не буде приведений до ладу".  

В міській раді розглянули дану петицію і повідомили:

Згідно п.4.7 діючих Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України , водії трамвая і тролейбуса під час роботи на лінії зобов'язані перевіряти технічний та санітарний стан рухомого складу перед початком та в процесі роботи на відповідність до вимог Правил експлуатації трамвая та тролейбуса.

У КП «Чернівецьке тролейбусне управління» відповідно до регламентних документів кожен тролейбус після закінчення робочої зміни обов’язково проходить обслуговування у мийно-прибиральному комплексі, де салон прибирають мийною машиною Karcher з використанням концентрату активної піни. Зовні тролейбус миється автоматичною мийною машиною.  

Після миття тролейбусів весь рухомий склад проходить технічний огляд і ремонт в дільниці технічного обслуговування. Під час виїзду на лінію, при необхідності, працівники мийно-прибирального комплексу проводять повторне вологе прибирання салону тролейбуса.

Під час обідньої перерви на кінцевих зупинках, де працюють диспетчерські пункти, кондуктор щоденно зобов’язаний проводити вологе прибирання салону тролейбуса.  

Відповідно до Типового договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівці перевізник зобов’язаний забезпечувати належний санітарний внутрішній і зовнішній стан автобусів, не допускати наявності в пасажирських салонах сторонніх предметів: запасних коліс, частин тощо, які можуть травмувати пасажирів або забруднити їх одяг, а також не допускати випадків паління, телефонних розмов водіями та звучання голосної музики в транспортних засобах під час здійснення пасажирських перевезень, розміщення в пасажирських салонах чи ззовні транспортних засобів інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності.

За порушення цих вимог до перевізника можуть застосовуватися штрафні санкції.   З метою посилення контролю за дотриманням санітарного стану громадського транспорту міській раді пропонується звернутися до управління Держпродспоживслужби в м.Чернівці з клопотанням про проведення позачергових перевірок перевізників різних форм власності, які забезпечують пасажирські перевезення, щодо дотримання вимог до санітарного стану громадського транспорту.  

#тролейбус #маршрутка #штраф #чистота
Оголошення
live comments feed...