• Головна
  • Справу буковинського чиновника-хабарника передали до суду
19:05, 2 серпня 2017 р.

Справу буковинського чиновника-хабарника передали до суду

Справу буковинського чиновника-хабарника передали до суду

Колишній працівник архітектурно-будівельної інспекції отримав 1000 доларів США за непритягнення до відповідальності за виявлені порушення Прокуратурою завершено розслідування чергового факту хабарництва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Прокуратура Чернівецької області скерувала до Вижницького районного суду для розгляду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника архітектурно-будівельної інспекції за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 КК України (шахрайство та підбурювання до надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення дій з використанням наданого їй службового становища).

Ще у грудні 2016 року чиновник ввів в оману одного з підприємців Вижницького району, повідомивши неправдиві відомості про необхідність надання службовим особам Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США за непритягнення до відповідальності за виявлені порушення, а також, безперешкодну реєстрацію декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації.

Однак, отримавши вказані кошти, колишній посадовець не мав наміру їх будь-кому передавати. Переслідуючи мету незаконного збагачення, він шахрайським шляхом заволодів грошима, чим завдав потерпілому матеріальної шкоди.

#Буковина #суд #хабар
Оголошення
live comments feed...