• Головна
  • У Чернівцях через нерозділене кохання чоловік розбив собі пляшкою голову (ФОТО)
20:03, 2 серпня 2017 р.

У Чернівцях через нерозділене кохання чоловік розбив собі пляшкою голову (ФОТО)

У Чернівцях через нерозділене кохання чоловік розбив собі пляшкою голову (ФОТО)

Поліціянти, які проходили повз, надали йому допомогу.

Наприкінці липня МВС України оголосило про старт конкурсу на кращу історію «Поліцейський, який мене врятував».

Героями однієї із таких історій стали поліціянти із Чернівців.

Так, у розповіді, зокрема, ідеться, що чоловік, із помітними ознаками алкогольного сп'яніння, ідучи по дорозі, розбив собі пляшкою голову. Від удару чоловік впав та непритомнів. Першу медичну допомогу йому надали саме патрульні поліцейські.

«Друзі, продовжуємо публікувати найзмістовніші з історій, що надходять від вас. Сьогодні до вашої уваги історія від Валентина з Чернівців, який кілька разів мав змогу переконатися у професіоналізмі українських поліцейських, що рятують навіть від нерозділеного кохання.

«На власні очі бачив ситуацію. Біля ресторану «Аристократ» убік Управління патрульної поліції м. Чернівці рухався чоловік. Було помітно явні ознаки алкогольного сп’яніння. Дійшовши до КПП, він пляшкою розбив собі голову, від чого впав і знепритомнів, пише "Чернівецький промінь".

Патрульні миттєво кинулися до нього, професійно надали потерпілому першу домедичну допомогу. Потому з’ясували й причини дивної поведінки. До відчаю чоловіка довело нерозділене кохання...

Це одна з ситуацій, бо ж неодноразово ставав свідком ДТП з потерпілими. І саме поліція найоперативніше реагує на виклики!» - розповів чернівчанин.

#Чернівці #нерозділене_кохання #поліціянти #голова #удар
Оголошення
live comments feed...