• Головна
  • Поліцейського, якого напередодні зловили на хабарі, помістили до слідчого ізолятора
10:31, 3 серпня 2017 р.

Поліцейського, якого напередодні зловили на хабарі, помістили до слідчого ізолятора

Поліцейського, якого напередодні зловили на хабарі, помістили до слідчого ізолятора

Як ми повідомляли раніше, працівника патрульної поліції затримали на хабарі 400 доларів.

«У рамках кримінальних проваджень працівниками Чернівецького управління ДВБ НПУ, розпочатих за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України, задокументовано злочинну діяльність інспектора роти батальйону Управління патрульної поліції в місті Чернівці, який вимагав та отримав неправомірну вигоду від громадянина «М», за сприяння у транзиті тютюнових виробів вантажними транспортними засобами», – ідеться у повідомленні Управліня патрульної поліції, пише «Чернівецький промінь».

Патрульний поліцейський вимагав через працівника СТО другу частину неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США. Таким чином він намагався законспірувати свої протиправні дії.

Після передачі вказаної суми коштів працівники Чернівецького управління ДВБ НПУ та слідчі СВ прокуратури Чернівецької області провели невідкладні слідчі дії, в результаті проведення яких було виявлено та вилучено зазначені грошові кошти у працівника СТО, який їх отримав. Останній, будучи допитаний працівниками Управління повідомив, що вказані грошові кошти отримав для патрульного поліцейського та мав їх передати останньому через їх спільного знайомого, за попередньою домовленістю.

Пр ацівник и Чернівецького управління ДВБ НПУ та слідчими СВ прокуратури Чернівецької області прове ли обшуки по місцю проживання поліцейського та в автомобілі останнього, в ході проведення яких вияв или та вилуч или грошові кошти, які перевіряються на відповідність з тими, які були задіяні під час проведення заходів.

1 липня поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ІТТ ГУНП в Чернівецькій області.

#хабар #поліцейський #затримання
Оголошення
live comments feed...