• Головна
  • У Чернівцях багатоквартирний будинок залишився без світла у спеку
14:03, 3 серпня 2017 р.

У Чернівцях багатоквартирний будинок залишився без світла у спеку

У Чернівцях багатоквартирний будинок залишився без світла у спеку

У Чернівцях 100-квартирний будинок у мікрорайоні Калічанка за пекельної спеки майже на добу залишався без електропостачання.

Як повідомили мешканцям у обленерго, будинок на вулиці Узбецькій, 1 має заборгованість за світло. Проте, зазначають, що 85 відсотків жителів дому ретельно сплачують за комунальні послуги, і в них немає жодних боргів, пише molbuk.ua

Як зазначив сьогодні на сесії міськради мер Олексій Каспрук, це приміщення є відомчим будинком "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця давала гарантійного листа обленерго про те, що заборгованість у сумі 80 тис грн буде сплачено до 31 липня цього року. Заборгованість сплачена не була. Більше того - була нарощена заборгованість за липень. Тому, згідно законів і нормативних актів, обленерго припинило постачання об’єкту Укрзалізниці - це багатоквартирний будинок", - сказав Каспрук.

"Учора ввечері до мене звернулися мешканці цього будинку, і десь на початку 11 вечора я з керівництвом ПАТ "Чернівціобленерго" домовився - світло в будинок включили. Зараз ми займаємося тим, як врегулювати цю ситуацію з Укрзалізницею, обленерго. Хоча це стосунки двох господарюючих суб’єктів. Власне кажучи, що з цим будинком робити далі. Працівників залізниці там вже менше, ніж колись було. Тому, цей будинок треба забирати на баланс міста - з усіма проблемами, які там є, створювати ОСББ, щоб мешканці могли отримати особові рахунки", - додав міський голова.

#будинок #електропостачання
Оголошення
live comments feed...