![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:03, 3 серпня 2017 р.
Підозрюваного в нападі на керівника Господарського суду Буковини затримали незаконно, - адвокат
![Підозрюваного в нападі на керівника Господарського суду Буковини за... Підозрюваного в нападі на керівника Господарського суду Буковини затримали незаконно, - адвокат](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Апеляційному суді Чернівецької області відбулося відкрите судове засідання щодо одного з колишніх бійців добробату ''Донбас'', якого підозрюють у пограбуванні голови Господарського суду Буковини Бориса Желіка.
Як повідомив представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області Леонід Ілюк, йому стало відомо про порушення прав підозрюваного у справі щодо пограбування судді. Нині представництво Уповноваженого з прав людини зібрало матеріали для відкриття провадження та направило до центрального офісу в Києві.
- До нього застосували фізичну силу та ми подали апеляційну скаргу. Ми наполягаємо, щоби суд скасував ухвалу, згідно з якою йому обрали запобіжний захід. Його затримали незаконно, - розповідає адвокат підозрюваного Олена Меленко. - Його затримали в Києві, без ухвали слідчого судді, протоколу затримання не склали. Крім того, його там побили. З Києва до Чернівців він приїхав весь "синій" від побоїв. З цього можна робити висновки, що покази з нього вибили.
За словами адвоката, її підзахисний нині перебуває у Чернівецькому СІЗО, вже почуває себе краще. Водночас, підозрюваний не з'явився на засідання та попросив його перенести. У зв'язку з цим учасники процесу зберуться в Апеляційному суді завтра, 4 серпня, о 10-й ранку.
Як ми повідомляли раніше,у Чернівцях затримали групу людей, які напередодні напали на сім’ю судді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:01, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі