• Головна
  • У Чернівцях із понеділка запровадять електронну чергу на біометричні паспорти
20:01, 3 серпня 2017 р.

У Чернівцях із понеділка запровадять електронну чергу на біометричні паспорти

У Чернівцях із понеділка запровадять електронну чергу на біометричні паспорти

У Чернівцях міграційна служба нарешті запускає електронну чергу запису на виготовлення біометричних паспортів.

Наразі в управлінні міграційної служби Чернівецької області її тестують. Обіцяють, що запрацює електронна черга, неайімовірніше, з понеділка, 7 серпня.

У коридорі міграційної служби вже встановили монітор, де можна буде стежити за електронною чергою. А працівники мають планшети, на яких висвітлюватиметься прізвище людини, якої підійшла черга, і тільки її працівник зможе прийняти.

На прийом однієї людину у нас іде 15 хвилин. Ми зможемо прийняти до ста людей, як буде зазначено. А не так, як у деякі дні по 255 відвідувачів, - розповідає завідувач оформлення документів управління державної міграційної служби у Чернівецькій області Оксана Мотозюк. - Не може бути жодних махінацій з електронною чергою. Буде видаватися талончик із прізвищем та ім’ям, тому іншу людину ми прийняти не зможемо.

Переважна кількість людей буде прийматися за електронною чергою. Але буде кілька поточних талонів для екстренних випадків — для людей похилого віку, для людей, які потребують виїзду закордон на лікування тощо.

Записуватися до електронної черги за біометричним паспортом можуть люди з різних районів. Але приймати будуть лише в обласному управлінні міграційної служби, що на вулиці Шептицького. Хоча планують таку програму запровадити по всіх районах.

Щоби зареєструватися в електронній черзі, потрібно зайти на сайт державної міграційної служби. Вибрати населений пункт, де зручно це зробити. Вибивається число, вільний час. Потрібно занести прізвище, ініціали і номер телефону. На номер телефону має прийти смс, який номером талончика. Жодних додактових даних, наприклад, номер паспорта, вносити не потрібно.

#Чернівці #електронна_черга #паспорти
Оголошення
live comments feed...