
18:12, 6 серпня 2017 р.
Голлівудські зірки Міла Куніс та Ештон Катчер побували у Чернівцях

Відомі американські кіноактори Міла Куніс та Ештон Катчер сьогодні перебувають у Чернівцях.
Як стало відомо, до Чернівців вони прилетіли з Будапешту, де беруть участь у зйомках кінофільму. Голлівудські зірки прилетіли до Чернівців буквально на кілька годин приватним літаком.
Зірки прогулялися по вулиці Кобилянської, Соборній площі, також екс-буковинка показала Ештону Катчеру будинок, де жила у Чернівцях.
Голлівудські зірки залюбки спілкувалися та фотографувалися з буковинцями, яких зустрічали на вулицях міста.
Нагадаємо, що американська акторка українського походження Міла Куніс народилася 14 серпня 1983 в Чернівцях в єврейській сім'ї. Батько, Марк Борисович, в УССР працював інженером-механіком на чернівецькому заводі «Легмаш», відтак у Штатах став таксистом; мати Ельвіра раніше працювала вчителем фізики, а нині— директором аптеки. В Міли є старший брат Михайло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
07:51, Вчора
live comments feed...
Коментарі